Niechęć do niektórych ludzi

Spotykamy czasami ludzi, z którymi nigdy nie mieliśmy żadnego kontaktu, a jednak ich nie lubimy, czujemy w ich obecności niepokój, lęk i złość.

Te osoby prawdopodobnie mają w sobie ducha/y i dlatego odpycha nas od nich, chociaż wydaje nam się , że to mili ludzie i nie jesteśmy w stanie w racjonalny sposób wytłumaczyć dlaczego mamy do nich taką niechęć , dlaczego czujemy wielokrotnie odrazę. Podam przykład młodej kobiety : Poznała meżczyznę swojego życia, tak twierdziła, niestety mimo wielu jego zalet, nie była w stanie wytrzymać 30 minut w jego obecności. Po wizytach u wielu wróżek, które stanowczo kazały jej się z nim rozstać, trafiła do mnie. Po sprawdzeniu okazało się, że jej idealny mężczyzna jest pod wpływem duchów i to kilku, został wykonany egzorcyzm. Są dziś szczęśliwym małżeństwem i wspaniałymi rodzicami.

Innym powodem jest spotkanie karmiczne (z poprzedniego wcielenia), tzn., że kiedyś w poprzednich życiach poznaliśmy się w niekorzystnych okolicznościach i to obecnie odczuwamy w formie dysharmonii emocjonalnej, psychicznej i fizycznej. W przeszłości karmicznej powstał dług (jakaś nie załatwiona sprawa). Trzeba ten problem rozwiązać np. . Nienawiść wyrzucić i wybaczyć itd…

Polecam film

Na świecie zostało nakręconych kilka filmów, które zostały nakręcone w sposób pokazujący sferę życia i śmierci, kwestie opętania przez duchy, zachowania się duchów najbliżej prawdy.

Czytaj więcej