Nawiedzone domy – kupujemy nowy dom

Zanim podejmiesz decyzję o kupnie nowego domu, mieszkania (stara lub nowa nieruchomość, działka budowlana) sprawdź za pośrednictwem egzorcysty, radiestety historię domu/ działki (poprzednich lokatorów, itd.) i jego/jej energię (żyły – cieki wodne, uskoki tektoniczne, siatka szwajcarska, szlak astralny – stare drogi – miejsca przemieszczania się duchów, linie wysokiego napięcia , transformatory itp..). Dowiedz się co było lub działo się wcześniej w tym miejscu, czy mieszkający tam poprzednicy np. ginęli w dziwnych niewyjaśnionych okolicznościach, czy na danym obszarze miały miejsce pradawne bitwy, mordy, czy w danym miejscu nie znajdowały się mogiły lub cmentarzyska.

Nieruchomość nawiedzona przez duchy z niewiadomych przyczyn dla developerów, pośredników nieruchomości, ekonomicznych ekspertów staje się nieruchomością nie sprzedawalną, nie do wynajęcia tzw. nierentownym pustostanem. W/w przypadek przeczy prawom rynkowym definiującym sukces sprzedaży jako korelacje ceny czasu i lokalizacji tzn.: nieruchomość położona w atrakcyjnym miejscu będzie na pewno według ekspertów z dziedziny nieruchomości sprzedana, jest to kwestia odpowiedniej ceny i czasu kiedy pojawi się klient. Duchy natomiast potrafią skutecznie odstraszyć każdego potencjalnego nabywcę. Przedstawiam kilka ciekawych z wielu przypadków oczyszczania przeze mnie miejsc w mojej praktyce (ze względów poufnych nie wymieniam nazw)

  • Restauracja w nadmorskim kurorcie naszego Bałtyku- malownicze miejsce, gustowne wnętrze, bardzo dobra kuchnia, przystępne ceny, a klientów jak na lekarstwo. Przyczyną braku ruchu i minimalnych obrotów restauratora były duchy zamieszkujące teren, na którym powstał budynek restauracji.

  • Dyskoteka w centrum dużego miasta Polski. Z punktu widzenia przeciętnego przedsiębiorcy nic nie wskazywałoby na jakiekolwiek popełnione błędy organizacyjne czy estetyczne itp., które powodowałyby niską frekwencję w tanecznym klubie. Po sprawdzeniu miejsca okazało się, że powodem znów były duchy zamieszkujące stary przedwojenny lokal, w którym powstał klub.

  •  Pub- klub na ulicy, na której znajdują się jeszcze dwa podobne obiekty gastronomiczne. Według opinii właściciela jego klub miał najlepszą lokalizację, dobry dojazd, miejsca parkingowe, bardzo miły, wykwalifikowany i doświadczony personel. Niestety dwa pozostałe kluby prosperowały znakomicie i mimo wielu prób zachęcenia klienta, używania wyszukanych narzędzi marketingowych jak: darmowe pierwsze dwa drinki itp. nie przynosiły spodziewanego rezultatu w postaci zwiększenia utargów. Powodem były jak w poprzednich przypadkach zamieszkujące tam duchy.

 We wszystkich w/w przypadkach po oczyszczeniu miejsc sytuacja zmieniała się z miesiąca na miesiąc na korzyść właścicieli lokali. Sytuacje opisane powyżej stanowią jedynie kilka przykładów z życia wziętych.  Niestety problem dotyczy nie tylko restauracji, pubów, dyskotek, klubów lecz również sklepów i wielu branż na rynku, gdzie działalność przyporządkowana jest do lokalu (nieruchomości).W przypadku nabycia niesprawdzonej nieruchomości może się okazać, że życie mieszkańców nowej nieruchomości zacznie przybierać niekorzystną zmianę dla zdrowia i sytuacji materialnej. Historia dowodzi, że w/w przypadki  mogły okazać się dla bezpośrednio związanych z nieruchomością tragiczne w skutkach gdyby nie pomoc egzorcysty.

Polecam film

Na świecie zostało nakręconych kilka filmów, które zostały nakręcone w sposób pokazujący sferę życia i śmierci, kwestie opętania przez duchy, zachowania się duchów najbliżej prawdy.

Czytaj więcej