Duchy-kłamczuchy

DUCHY KŁAMIĄ

Dla osób, które już zaznajomiły się z poprzednimi rozdziałami o duchach chciałabym poruszyć temat „sprytnych duchów”.

Duchy po pewnym czasie przebywania w ciele człowieka lub domu, przyzwyczajają się do danej, wygodnej dla nich sytuacji i nie mają ochoty z tego rezygnować. W związku z powyższym duchy zrobią wszystko co potrafią, aby pozostać w danym ciele lub miejscu, będą  starały się przekonać człowieka, że ma zaburzenia psychiczne, będą udaremniały każdą próbę kontaktu z egzorcystą byle tylko mu przeszkodzić np: nagle popsuje się telefon (uniemożliwiając kontakt), zostanie odwołany egzorcyzm – często bez wiedzy osoby opętanej, zrobią wszystko aby zapobiec egzorcyzmom.  Duchy będą prowadzić wyrafinowaną grę mającą na celu zmylenie osoby pragnącej ich się pozbyć. Duchy kiedy zorientują się, że będą odprowadzone zaczynają kłamać, udają kogoś żywego (w każdym przypadku muszę im uświadamiać, że nie żyją) lub milczą ukrywając swoją obecność. Nigdy nie wolno słuchać co mówi duch, nie wolno zadawać im pytań, nawet egzorcysta nie zadaje im pytań na które sam nie zna odpowiedzi. Duch(y) kłamią – logiczne jest więc ,że to co powie jest nieprawdą, nie wolno czynić sobie z ducha informatora (czerpać od niego informacji- są błędne i nieprawdziwe. Dlatego tak ważne jest nie słuchanie ducha lub myśli (nie naszych) które nam podsuwają.

W związku z powyższym przestrzegam wszystkich chcących wywoływać duchy, spragnionych wrażeń uczestników seansów spirytystycznych przed duchami kłamczuchami. Duchy które nie dość, że podają fałszywą tożsamość to znają wszystkie myśli osób uczestniczących w seansie (dają odpowiedzi adekwatne do naszych myśli, lubią bawić się naszą naiwnością). Po zakończeniu seansu wywoływania duchów wracamy do naszego codziennego życia nie podejrzewając, że mamy u swego boku lub w sobie ducha, który zaczyna powoli się ujawniać w postaci: odsyłam do tematu – objawy.

Ważną rzeczą jest aby pamiętać, że zdarzają się przypadki kiedy duchy wracają po oczyszczaniu. Pamiętajmy, że sukces odprowadzenia zależy nie tylko od przeprowadzonego egzorcyzmu lecz również od nas samych stosujących się do zaleceń osoby wykonującej oczyszczenie. Od nas zależy czy z powrotem nie sprowadzimy sobie ducha. Musimy pamiętać, że duch tak samo jak żywy człowiek ma wolną wolę.

Zobacz również: Objawy opętania

Polecam film

Na świecie zostało nakręconych kilka filmów, które zostały nakręcone w sposób pokazujący sferę życia i śmierci, kwestie opętania przez duchy, zachowania się duchów najbliżej prawdy.

Czytaj więcej