Skuteczność egzorcyzmów

SKUTECZNOŚĆ EGZORCYZMÓW

Co zdarza się często człowiekowi opętanemu przez ducha, gdy nie nastąpi oczyszczenie i odprowadzenie ?

Współczesne formy terapii przewidują w takich sytuacjach leczenie ambulatoryjne przewidujące aplikowanie różnych leków. Terapia koncentruje się wyłącznie na usunięciu objawów z ciała fizycznego nie biorąc pod uwagę możliwych przyczyn związanych z opętaniem. Diagnozowana choroba psychiczna często mylona jest z opętaniem. Skutkiem tego jest długotrwałe, nieskuteczne leczenie. Stosowane w psychiatrii silne leki mające pomóc w rezultacie osłabiając człowieka czyniąc go bardziej podatnym na wniknięcie jeszcze większej ilości nowych duchów. Czego dowodem jest to, że osoby trafiające na zamknięte odziały leczenia psychiatrycznego, czasami już nigdy nie wracają do zdrowia. Na zawsze zostają opętane z rozpoznaniem choroby psychicznej. Niestety są przypadki gdzie osoba opętana umiera nie wiadomo z jakiej przyczyny – wyniki i badania są bardzo dobre, lekarze niczego nie mogą znaleźć mimo wielu prób e a człowiek coraz gorzej się czuje , cierpi okropnie , nie śpi, nie je, co w następstwie doprowadza do śmierci.

Czy egzorcyzm (oczyszczanie) jest skuteczne?

Zawsze odprowadzam ducha/y z opętanego człowieka czy nawiedzonego domu, mieszkania. Następnie uczę człowieka jak zapobiegać i ustrzec się przed ponownym opętaniem przez duchy.

Pomagam każdemu, kto potrzebuje mojej pomocy, Oczyszczam z duchów i negatywnych energii, zdejmuję klątwy i uwalniam z uroków a pacjent wykonuje pracę przy mojej pomocy. Uczę pacjenta jak ma pracować nad sobą, aby w przyszłości potrafił się już samodzielnie chronić.

Zdarzają się sytuacje opętania ludzi przez duchy bardzo silne lub złe, które są dobrze wyszkolone, potrafiące sprytnie się kamuflować i kłamać. W opętanym ciele może być nie tylko jeden duch lecz może być ich nawet ponad 100.Wtedy duchy często nie chcą tak łatwo opuścić opętanego ciała. Wówczas egzorcyzm trwa trochę dłużej.

Przed egzorcyzmami objawy opętania mogą się nasilić, ponieważ duchy już wiedzą, że będą odprowadzane ( nie dzieje się tak w każdym przypadku). Duchy nie rozumieją, że chcemy im i sobie pomóc, będą przekonywać opętaną osobę do rezygnacji z egzorcyzmu.  Egzorcyzm należy wykonać, nawet jeżeli opętana osoba będzie chciała zrezygnować – nie jest to jej wola !  Duch będzie pokazywał, że jest silny i nie odejdzie (nie zostawi człowieka – swego żywiciela w spokoju) lub ukryje się z nadzieją, przeczekania w milczeniu myśląc, że nie da się go wykryć – nic bardziej błędnego w rozumieniu ducha.

Zagrożony duch (egzorcyzmem) sprawdza również mnie czy jestem wystarczająco silna i mam moc, często próbując ze mną walczyć.  Tłumaczę duchom dlaczego powinny opuścić ten świat i pomagam im w podjęciu często trudnej dla nich decyzji o przejściu na drugą stronę.

Egzorcyzm jest bardzo trudny dla opętanej osoby i czasami zdarza się, że duch nie będzie chciał do niego dopuścić – będzie próbował go przerwać np: przekonując osobę opętaną, że jest zdrowa i niczego ani nikogo nie potrzebuje, lub chora psychicznie więc nie potrzebny jej egzorcyzm lub ,że sobie wszystko uroiła. Ucieka się nawet do tego wmawiając osobie opętanej, że nic i nikt jej nie pomoże i zabrania kontaktu z egzorcystą w sposób bezpośredni np: powoduje chorobę ,psuje telefon, internet – mam wiele przypadków , gdzie osoba opętana pisze maile lub wysyła sms-y , które nigdy do mnie nie docierają itp… nie pozwala nam się dosłownie podnieść z łóżka, doprowadza nas do stanu tzw. niemocy panowania nad swoim ciałem.

Proszę pamiętać, że trzeba wziąć pod uwagę 3 czynniki wpływające na egzorcyzm: zachowanie opętanej osoby – współpraca z egzorcystą osoby opętanej (lub osoby występującej w jej imieniu – ponieważ osoba opętana często nie ma już własnej woli, wówczas można przeprowadzić egzorcyzm bez jej zgody) ; wiara i siła egzorcysty ; wola Boga. Kwestia uwolnienia od opętania nie zależy od wyznania.

Zobacz również:

Polecam film

Na świecie zostało nakręconych kilka filmów, które zostały nakręcone w sposób pokazujący sferę życia i śmierci, kwestie opętania przez duchy, zachowania się duchów najbliżej prawdy.

Czytaj więcej