Inny rodzaj opętania

INNY RODZAJ OPĘTANIA

W mojej pracy spotkałam się wielokrotnie z sytuacjami, szokującymi osoby, dla których wiedza o duchach jest nowa lub obca. Otóż człowiek może zostać opętany z własnej woli.

Myślę, że warto o tym wspomnieć, ponieważ u wielu osób w przeszłości lub przyszłości wystąpiły lub wystąpią marzenia senne jak i na jawie o np. wyimaginowanym kochanku/ce. Jest to możliwe, kiedy zapragnie się seksu z jakimś wyimaginowanym kochankiem, zmarłym mężem, żoną itp. Takie chwile automatycznie wykorzystują duchy, odbierając to jako zaproszenie i wchodzą w nas uprawiając z nami seks. Z początku opętanym przez takie duchy się to podoba. Później jednak kiedy opętana/y przestaje być zainteresowana/y seksem z duchem, okazuje się, że jest to niemożliwe. Wtedy dochodzi do gwałtów nawet zbiorowych, ponieważ duchy czasami przyprowadzają następne. Są dowody na tego typu przypadki osób, które budziły się rano pobite, posiniaczone, podrapane. Gwałty duchów na osobach zostały uwiecznione na filmach, na których widać jak opętana/y walczy z czymś niewidocznym dla osoby postronnej. W takich przypadkach należy duchy odprowadzać kilka razy i wymaga to współpracy osoby opętanej z egzorcystą.

Polecam film

Na świecie zostało nakręconych kilka filmów, które zostały nakręcone w sposób pokazujący sferę życia i śmierci, kwestie opętania przez duchy, zachowania się duchów najbliżej prawdy.

Czytaj więcej