Co odczuwamy najczęściej po egzorcyzmach, oczyszczaniu?

Co odczuwamy najczęściej po egzorcyzmach, oczyszczaniu?

Po egzorcyzmach (oczyszczaniu) odczuwa się przypływ energii, chęci do życia, następuje poprawa nastroju. Znikają choroby “od ducha”. Jeżeli duch/y był w domu, mieszkaniu następuje cisza, spokój i harmonia. Nam wraca chęć do życia, zaczynamy realizować swoje pragnienia i cele, o których wcześniej zapomnieliśmy lub przestały nas interesować.

UWAGA !     

Po sprawdzeniu pacjenta i jego otoczenia udzielam informacji osobie zainteresowanej czy jest konieczność wykonania egzorcyzmu, zdjęcia klątwy,  uroku… Rozumiem, że opętana lub obciążona osoba jest niecierpliwa i oczekuje rezultatów natychmiast. Egzorcyzmy to złożony proces, u każdej osoby przebiega on indywidualnie , człowiek opętany jest “zaprogramowany” przez ducha ma “wbite kody” one muszą się rozkodować i rozprogramować na to potrzeba czasu. W związku z powyższym proszę o cierpliwość, jeżeli zdarzy się sytuacja wymagająca dłuższego czasu niż zakładam na początku, zazwyczaj nie jest on dłuższy niż o miesiąc.

Polecam film

Na świecie zostało nakręconych kilka filmów, które zostały nakręcone w sposób pokazujący sferę życia i śmierci, kwestie opętania przez duchy, zachowania się duchów najbliżej prawdy.

Czytaj więcej