Duchowi przestępcy

Artykul_Gwiazdy_Mowia_13_17_sylwiajacewicz_pl

DUCHOWI PRZESTĘPCY

KLĄTWA ZA 30 TYŚ ? PROSZĘ BARDZO ! NA NASYŁANIU NA LUDZI BYTÓW DEMONICZNYCH ZARABIA SIĘ DZISIAJ DUŻE PIENIĄDZE. DLATEGO PADAMY OFIARĄ EZOTERYCZNYCH OPRAWCÓW.

Po co kraść energię, skoro każdy ma własną? – zastanawiała się Marta postrzegająca życie zawsze w kategoriach materii, którą można zobaczyć gołym okiem. No i jak to zrobić? To jakaś bzdura! Zmieniła zdanie, gdy doświadczyła ataku energetycznego – było mi bardzo zimno, nie mogłam się rozgrzać pod trzema kołdrami. Czułam się chora, sądziłam, że to grypa – wspomina. – Niemal z dnia na dzień w mojej tłocznej do tej pory kawiarni zrobiło się pusto. Słynne w okolicy zupy kremy oddawałam wieczorem znajomym. Ciasto zawoziłam do mamy, żeby częstowała sąsiadki. Zachodziłam w głowę, czemu się tak dzieje…

KLĄTWA – LUKSUSOWY TOWAR

Sylwia Jacewicz-Górskaparapsycholog i świecka egzorcystka, od dziecka widzi duchy, bezbłędnie identyfikuje klątwy.

– Najgorsze jest to, że ludzie są gotowi zapłacić wielkie pieniądze, byle zaszkodzić drugiemu człowiekowi – mówi. – Prawie codziennie dostaje pytanie, za jaką kwotę rzucę klątwę. Padają takie sumy, że robi mi się słabo, 20, 30 tyś złotych – wzdycha. – Zawsze mówię, że klątw nie rzucam. Ja je wyłącznie zdejmuję. Niedawno odwiedziła ją kobieta, która błagała ją o pomoc. Zapłaciła komuś, żeby zaszkodził synowej. Ale przeraziła się, gdy tamta zaczęła chorować. W rodzinie zaczęło się źle dziać, ucierpieli na tym jej syn i wnuki. Sylwia zdjęła klątwę, ale żeby klientka poniosła konsekwencje, kazała jej przyznać się synowej do tego, co zrobiła i błagać o wybaczenie.

Na czarnych praktykach świetnie zarabiają osoby, które ogłaszają się jako egzorcyści, bioenergoterapeuci. Manipulują, uzależniają ludzi od pomocy po to, żeby później wyłudzać od nieszczęśników pieniądze. Tak robi miedzy innymi egzorcystka z Zachodniopomorskiego, której udało się zaistnieć na rynku, bo wystąpiła w telewizji.

–  Wykorzystała sytuację, że bardzo potrzebowaliśmy pomocy dla synka opętanego przez zmarłą duszę – opowiadają rodzice 7-letniego chłopca. – Uzbieraliśmy 10 tyś. złotych, bo tyle zażądała. Niestety, nie tylko nie zrobiła tego, co obiecała, ale nasłała na chłopca byt demoniczny, który prawie doprowadził go do śmierci. Piotrusia uratowała Sylwia Jacewicz-Górska.

W świecie, którego nie widać, działa wielu bezwzględnych oprawców. Trzeba nauczyć się przed nimi bronić. Dobrze wiedzieć, że im bardziej będziemy świadomi zagrożeń i pełni bezwarunkowej miłości, tym trudniejszy będzie do nas dostęp.

Agnieszka Gruss

Źródło: Gwiazdy mówią nr 13/2017

 

 

Polecam film

Na świecie zostało nakręconych kilka filmów, które zostały nakręcone w sposób pokazujący sferę życia i śmierci, kwestie opętania przez duchy, zachowania się duchów najbliżej prawdy.

Czytaj więcej